Janika Photography | Rodinné fotenie pri západe slnka – v zlatej hodinke
16139
post-template-default,single,single-post,postid-16139,single-format-gallery,ajax_fade,page_not_loaded,, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Rodinné fotenie pri západe slnka – v zlatej hodinke

Rodinné fotenie pri západe slnka – v zlatej hodinke

Toto fotenie bude v ponuke celé leto a jeseň – približne do polovice októbra.

Nečakajte fotky, na ktorých všetci pozeráte do objektívu, perfekne napózovaní.  Áno, trocha si Vás môžno napózujem, lepšie povedané usmerním. Chcem zachytit Vás, Vašu radosť, lásku, ako sa s deťmi smejete a ako sa na Vás manžel nežne pozrie…. ako detí okolo Vás šantia, chcem ich zachytiť tak, aby ste si pamätali aké boli, keď boli DEŤMI. Bude to celé o Vašej rodine!

Nejde o mini fotenie, ale ani o štandardné fotenie , ktoré mam v ponuke už dávno. Je trocha odlišné, menej pózované, chcem do neho vniesť viac citu a rodinného puta. Budem mať so sebou pár vecí – deku, nejaké rekvizity pre tých najmenších z Vašej rodiny… ale to je všetko.. veď predsa nejde o rekvizity, ale o Vás! Okrem toho dostanete z takého fotenia minimálne dvakrát viac fotiek ako z klasického…. vo väčšine prípadov viac 🙂

Fotiť budem v okolí Batizoviec, mám tu už vytypované “moje” miestečka, ktoré sa mi na tento typ fotenia hodia. Samozrejme všetko závisí od počasia, v prípade nepriaznivého počasia si termín operatívne preložíme, budeme pred fotením v kontakte.

Veľa z Vás si nevie rady s tým, čo si obliecť.  Tu nájdete inšpirácie, čo na seba.

Z nafotených záberov budem vyberať ja, ktoré Vám upravím. Dostanete minimálne 40 upravených fotiek vo vysokom rozlíšení na CD – vo farebnej aj ČB verzii. 20 snímkov Vám vytlačím vo veľkosti 13×18 cm a zabalím do krásnej darčekovej krabičky, robenej ručne – pre mňa na mieru.

Cena takého fotenia je 100€.

Veľmi sa na to teším!

 

Poznámka: Budťe flexibilní, čo sa týka termínov, kedže počasie je pán, a my sa musíme veľakrát prispôsobiť. náhradných termínov preto nemusí byť dostatok.