Janika Photography | Detské fotografie – preco su dôlezite???
15642
post-template-default,single,single-post,postid-15642,single-format-gallery,ajax_fade,page_not_loaded,, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Detské fotografie – preco su dôlezite???

 

Počúvate to stále, a je to pravda. Vaše dieťa vyrastie veľmi rýchlo. Hlavne v prvom roku života je jeho vývoj najmarkantnejší.

Keď si ho prinesiete domov, je tak krehké… a v priebehu 12 mesiacov sa naučí také množstvo vecí…  pretáčať sa, neskôr štvornožkovať a ani sa nenazdáte a na prechádzke cupitá pred Vami.

Detské fotky sú dôležité, aby ste si zapamätali všetky tieto neuveriteľné momenty, ktoré tak rýchlo miznú v čase.

 

Ale prečo práve profesionálne fotografie ??

Fotky bábätka, ktoré máte z jeho prvého roku života sa nepochybne stanú pre Vás najhodnotnejšie. A práve táto dôležitosť je kľúčová, prečo si zaobstarať  profesionálne fotografie aspoň niektorých momentov. Profi fotografi jednoducho vedia ako zachytiť to najkrajšie na Vašom bábätku.  Ako použiť svetlo , aký uhol zvoliť, do akej polohy ho dať, aby vynikli všetky detaily…

Okrem toho, ak si zvolíte profi fotografa, konečne budete na snímkach aj vy, a bude zachytená výnimočnosť Vášho puta. A po rokoch sa na nich znova uvidíte, to že ste boli spolu , prítomní v každom okamihu. A takéto fotografie určite budú visieť na stenách vo Vašom dome   Investujete nielen do fotografií Vášho bábatka , ale investujete aj do hodnotných spomienok zachytených v čase.

 

Aký je najlepší vek na fotografovanie??

Deti sa neustále menia, preto je dôležite vedieť, aký vek je ideálny na zachytenie jeho vývoja.

NEWBORN – teda novorodenci  – prvé dva týždne jeho veku zmiznú rýchlo ako hmla a preto zachytiť tieto okamžiky, nežnosť a krehkosť malého bábätka bude po čase na nezaplatenie. Fotky Vám pripomenú všetky detaily , všetko , čo bolo také úžasné a nové.

4 – 5 MESIACOV – keď bábätko sa už pretáča, reaguje na očný kontakt, “pasie koníky”, prípadne si dáva nôžky do pusy

7-10 MESIACOV –  To je obdobie, keď už je vidieť osobnosť bábätka, už sedí, lezie,  vie zatlieskať, reaguje na podnety… tento vek je jednoducho rozkošný.

PRVÉ NARODENINY – môžete zachytiť napríklad pri fotení zvanom „cake smash“.

Deti staršie ako 1 rok je ideálne fotiť v exteriéri, kde majú voľnosť a veľakrát vzniknú nádherné fotky.